Zadar siguran protiv Bosca, mladići Sikirić i Krajnović obilježili utakmicu

Zadar nije imao previše problema večeras protiv Bosca.

Zadar je rutinski odradio utakmicu prvog kola nove sezone protiv Bosca, novog premijerligaša.

Kontrolirali su domaći igrači rezultat, ali i igru tijekom cijelog susreta, iako se mora priznati da su gosti iz Zagreba pružili solidan otpor.

Zagrepčani su odigrali dobro prvo poluvrijeme i imali vjerojatno ono što su naumili, a to je činjenica da se Zadar nije previše rezultatski odmakao.

Ipak, u drugom dijelu stvari su sjele na svoje mjesto i postale realne. U jednom trenutku, domaćin je imao i +24, a na kraju je konačan rezultat bio 97:81.

Utakmicu su obilježila dva mladića. Sa strane Zadra, odličnu utakmicu odigrao je mladi Antonio Sikirić, koji je za 27 minuta ubacio 21 poen, uz 8/10 šut, 4 skoka i 3 asista.

Kod Bosca, prvo ime Luka Krajnović sa 25 poena.