Zupčevih 32 poena i Bogdanovićevih 29 nedovoljno za pobjede Clippersa i Jazzera

Naši su reprezentativci odigrali odlične utakmice, ali su ostali u sjeni protivnika.

Odličnu utakmicu odigrali su Clippersi i Nuggetsi, koja je na kraju otišla u produžetak. Na kraju je Denver u dodatnih pet minuta bio bolji takmac i upisao pobjedu 130:127, a utakmicu su obilježili centri Hrvatske i Srbije. Ivica Zubac je odigrao najbolju svoju utakmicu u dosadašnjem dijelu sezone, ubacivši čak 32 poena, uz šut 15/19, 10 skokova, 3 asista te po jednu osvojenu loptu i blokadu. Ipak, ostao je u sjeni fantastičnog Nikole Jokića, koji je utakmicu završio sa čak 49 poena, 14 skokova i 10 asistencija. Jokić je ubacio čak 11 poena od 16 svoje momčadi u produžetku i bio prevaga u pobjedi Nuggetsa.

Utah Jazz našeg Bojana Bogdanovića je doživjela neočekivan poraz od Houstona 116:111. Jazzeri su bili bez Donovana Mitchella i to se odmah osjetilo u igri, a veći dio napadačkih opcija uzeo je naš igrač, koji je na kraju bio najbolji strijelac utakmice, ali i svoje momčadi. Bojan je za 36 minuta ubacio 29 poena, uz čak 27 ispucanih lopti, od kojih je 11 našlo put kroz obruč (3/13 trice), a dodao je još 5 skokova i 1 asistenciju.