Zadar je došao do svoje druge pobjede u ABA ligi pobjedom nad Crvenom Zvezdom.

ABA liga, 11.kolo:

Zadar-Crvena Zvezda 78:76 (14:20, 29:20, 17:18, 18:18)

(Allen 22, Mavra 18 / Simanić 16, Davidovac 11)

Zadar je samo prvu četvrtinu izgledao loše, što je gostima donijelo +6 nakon deset minuta, a onda je uslijedilo vrlo dobrih drugih deset minuta u kojima je Jusupova momčad živnula i preokretom došla do vodstva.

Izmjenjivala su se vodstva na početku drugog poluvremena i bilo je vidljivo da će biti neizvjesno do kraja. Zadar je igrao na krilima Allena i Mavre, koji su bili raspoloženi u napadu, dok se kod gostiju nitko nije previše isticao. Zadar je mini serijom krajem treće četvrtine došao do vodstva 60:58.

Tri minute prije kraja rezultat je bio 73:73, a onda je Zadar nanizao tri poena za vodstvo 76:73, gosti su se vratili tricom Barona stvari na početak. Mavra je u slijedećem napadu zabio dvicu za 78:76, a Zvezda nije iskoristila čak tri napada za produžetak i pobjeda je ostala na Višnjiku.