Gorica i Belupo remizirali uz šest pogodaka

U jedinoj današnjoj utakmici Gorica je osvojila prvi povijesni bod u Prvoj ligi, ali imat će za čime žaliti jer su dva puta imali vodstvo.

HT Prva liga, 2. kolo:

Gorica-Slaven Belupo 3:3(0:0)

(Zwolinski 62,73, Atiemwen 65/ Jelić 71, Mendy 78,90)

Šest golova vidjeli su gledatelji na premijeri Gorice na domaćem stadionu u Prvoj ligi, protivnik je bio Slaven Belupo. Prvo poluvrijeme proteklo je u neatraktivnoj igri, bez golova i nitko nije mogao ni pomisliti što slijedi u drugom poluvremenu. Prvo je Gorica došla u vodstvo preko Zwolinskog u 62. minuti, da bi dvije minute kasnije Atiemwen povisio na 2:0 i malo tko je očekivao ono što se dogodilo u nastavku. Prvo je Jelić smanjio vodstvo Gorice, da bi nakon samo dvije minute Zwolinski povisio na 3:1 i Gorici donio drugo vodstvo. No, gosti iz Koprivnice nisu htjeli kući bez bodova pa je Mendy u 78. smanjio na 3:2, da bi isti igrač u 90. minuti rastužio domaće navijače, a svojoj ekipi donio bod.