Iran slavio uz stihove Olivera Dragojevića

Reprezentacija Irana došla je do pobjede autogolom igrača Maroka Aziza Bouhaddouza, uz pjesmu Olivera Dragojevića “Neka se drugi raduju”.

U ne previše gledljivoj utakmici, prosječnih reprezentacija, Maroko je većim dijelom utakmice gospodario terenom, no bez značajnijih prilika. Dvije dobre prilike imali su igrači Maroka sredinom prvog poluvremena, kada je golman Irana Beiranvand spašavao svoju mrežu. Iran je svoje dvije šanse imao u smiraj poluvremena kada su njegovi igrači dva puta u kratkom razmaku prijetili golu Maroka, no Munir je bio na visini zadatka.

Drugo poluvrijeme gotovo da je bila preslika prvog. Maroko je imao loptu u nogama, ali bez ozbiljnijih pokušaja prema golu. Zaredalo je tada nekoliko ozljeda igrača pa je sudac Cuneyt Cakir bio primoran produžiti utakmicu čak šest minuta. Kada su gotovi svi akteri ovog susreta očekivali remi, uključujući i gledatelje, igrači Maroka napravili su bespotreban prekršaj s lijeve strane šesnaesterca. Iranci su ubacili loptu pred gol, a nespretan je bio Bouhaddouz i loptu ugurao u svoju mrežu. Iranci su tako ni krivi ni dužni došli do pobjede i velikog slavlja 1:0.