Japan i Senegal podijelili bodove

Japan i Senegal odigrali su 2:2 u jednoj zanimljivoj i rastrčanoj utakmici. I jedni i drugi sada su na 4 boda i kao što smo i najavljivali biti će ovo izuzetno zanimljiva i ujednačena skupina.

Japan – Senegal 2:2 (1:1)

(Inui 34, Honda 78/ Mane 11, Wague 71)

Senegal je bolje otvorio utakmicu i već u 11. minuti poveli preko svog najboljeg igrača Sadio Manea koji se dobro snašao pred golom Japana. Razbudio se tada Japan i počeo stvarati prilike, a to im se isplatilo u 34. minuti kada je Takashi Inui izjednačio na 1:1. S tim rezultatom se i otišlo na poluvrijeme.

Nekoliko prilika na obje strane vidjeli smo na početku drugog poluvremena, no u 71. minuti Moussa Wague bio je precizan i ponovno vratio prednost na stranu Senegala. Japanci uporni kakvi i jesu, slagali su napade kako bi došli do drugog pogotka, a u 78. minuti Keisuke Honda najbolje se snašao na ubačenu loptu i pospremio loptu u gol za 2:2.

Taj rezultat nije se mijenjao do kraja, što sigurno može zadovoljiti i jedne i druge.