Kad vrtiš ražanj, a zec je još u šumi…

Nogometaši Dinama ostali su bez Lige prvaka i svoje će natjecanje nastaviti u Europskoj ligi.

Play off Lige prvaka, uzvratna utakmica:

Dinamo-Young Boys 1:2(1:0)

(Hajrović 7/ Hoarau 64-11m, 66)

Maksimir se nakon dugo vremena lijepo popunio, Dinamo je imao vrlo dobar rezultat iz Švicarske i stvorila se dobra atmosfera i neki su već vidjeli Dinamo u Ligi prvaka, no ipak se nešto pitalo i Young Boyse. Iako su odlično otvorili utakmicu i poveli već u 7. minuti preko Hajrovića, nisu uspjeli sačuvati prednost. Young Boysi su već u prvom poluvremenu nekoliko puta zaprijetili, no mreža Zagorca ostala je netaknuta i na poluvrijeme se otišlo sa prednošću Dinama.

U drugom dijelu gosti su u dvije minute došli do preokreta. Prvo je u 64. minuti dosuđen jedanaesterac za njih, nakon jednog spornog kontakta u šesnaestercu, no sudac Kuipers nije dvojio, a Hoarau je bio siguran sa bijele točke. Dvije minute nakon toga novi šok za Dinamo. Korner su izveli gosti, a opet je Hoarau je bio najspretniji i doveo svoju ekipu u vodstvo od 2:1. Dinamo je pokušao na sve moguće načine doći do pogotka, no bezuspješno, imali su Plavi samo dva prava udraca prema golu za cijelu utakmicu i Liga prvaka ostala je samo san. Dinamo će utjehu potražiti u utakmicama Europske lige. Ostali su tako i bez 15 milijuna eura…