Široki i Krajnović uz pomoć Drežnjaka i Kraljevića stigli do druge pobjede u ABA 2 ligi

U glavnim ulogama današnje pobjede Širokog, bili su reprezentativac Hrvatske sa Ljetne lige, Mateo Drežnjak i Filip Kraljević.

Momčad koji vodi naš stručnjak, Krunoslav Krajnović je na Pecari dočekala ekipu Dyamica iz Beograda. U ludoj atmosferi, Široki je odlično ušao u utakmicu, riješio prvu četvrtinu 29:21, no onda su se gosti probudili i potpuno preokrenuli utakmicu i poveli do kraja poluvremena.

I u trećoj četvrtini su gosti bolje reagirali i došli do vodstva 54:61, činilo se da su u tim trenucima bili bliži pobjedi. No, onda je proradila domaća mašinerija. U odličnih deset minuta, nošeni fanatičnim navijanjem, Krajnovićevi igrači su dobili četvrtinu sa visokih 29:18, kreirali potpuni preokret i na kraju došli do važne pobjede 83:79.

Mateo Drežnjak, reprezentativac Hrvatske sa Ljetne lige je postigao 28 poena, skupio po 2 skoka i 2 asistencije, dok je Filip Kraljević postigao 19 poena, uhvatio 5 skokova i podijelio 2 asistencije.