Sonik i Kvarner uvjerljivi pred stanku

Sonik Puntamika i Kvarner su bili prilično uvjerljivi u svojim zadnjim ovosezonskim utakmicama.

Prva liga, 11.kolo:

Sonik Puntamika-Zapruđe 96:70(24:24,27:18,27:21,18:7)

(Petani 24, Perić 18/Stanić 25, Garvanović 12)

Prva četvrtina utakmice je završila neriješeno, a sve ostalo manje više u dominaciji domaće ekipe. Ključnu prednost Zadrani su ostvarili u drugoj i trećoj četvrtini, a u zadnjih deset minuta saamo dovršili posao za konačnih +26 i diobu prvog mjesta. Sonik je na kraju zbog lošije koš razlike završio na trećem mjestu, iza Dubrave i Jazina.

Universitas-Kvarner 55:81(14:22,20:15,12:23,9:21)

(Perasović 22,Runjić 17/Vucić 24,Bilalović 23)

Uvjerljiva pobjeda Kvarnera na Gripama. Izjednačeno prvo poluvrijeme, gosti su prelomili u trećoj četvrtini i otišli na nedostižnu prednost za mlade Splićane, a posao su dovršili vrlo dobrom zadnjom četvrtinom koju su dobili 21:9. Dvojac Vucić-Bilalović bio je neriješiva enigma za domaću momčad i njih su dvojica postigli više od polovice poena svoje ekipe.