KOD

HT Premijer liga
Goran Vidaković

Dalmatinski derbi pripao Zadru

Novi trener Šibenke, Edi Dželalija, je krenuo u porazom od Zadra. Iako je njegova momčad pružila dostojan otpor. HT Premijer liga, 7.kolo: Šibenka-Zadar 74:81 (24:21,

Pobjeda Alkara protiv oslabljene Dubrave

U derbiju začelja, Alkar je slavio u svojoj dvorani protiv Dubrave, koja je igrala bez prvog igrača Hortmana. HT Premijer liga, 7.kolo: Alkar-Dubrava Furnir 93:76

Aktualno

Stopostotni Gabrić riješio Vrijednosnice

Cijelo prvo poluvrijeme domaća se momčad mučila protiv Brokera, a onda su u drugom dijelu sve naplatili i uvjerljivo slavili. HT Premijer liga, 7.kolo: Split-Vrijednosnice

Gorica gurnula Zabok u još veću krizu

Momčad Josipa Sesara nije imala previše problema protiv Zaboka, kojem je ovo peti poraz i nizu. HT Premijer liga, 7.kolo: Gorica-Zabok 87:63 (25:16, 19:11, 17:21,

Lakši trening Cibone protiv Hermesa

Cibona se lako obračunala sa Hermes Analiticom u prvoj utakmici 7.kola koja je odigrana ranije od ostalih. HT Premijer liga, 7.kolo: Hermes Analitica-Cibona 70:111 (17:20,

Aktualno

Miro Jurić više nije trener Šibenke!

Danas su se dogodile promjene na klupi premijerligaša iz Šibenika. Prenosimo izjavu sportskog direktora Filipa Vukičevića za službene stranice kluba: “Odlukom Uprave Šibenke, Miro Jurić

Zadar pobjedio Alkar, koji mu je uvalio 93 poena

Zadar je kroz cijelu utakmicu vodio protiv Alkara i njegova pobjeda nije dolazila u pitanje, no obranom Jusup sigurno ne može biti zadovoljan. HT Premijer

Keller stiže u Zadar. Što to znači Juri Planiniću?

Uprava KK Zadar je dovela novo pojačanje, pod koševima. Mađarski centar Akos Keller najnovije je pojačanje na Višnjiku.   Nezadovoljni trenutnim rezultatima, prije svega u

Cibona na mišiće pobjedila Alkar

Alkar je iznenadio Cibose samo u prvoj četvrtini, sve ostalo Cibona je odradila kako joj i priliči. HT PREMIJER liga, 5.kolo: Alkar-Cibona 81:98 (27:26, 19:26,

Gorica na iskustvo uzela bodove kod Sonik Puntamike

Momčad Josipa Sesara je u ključnim trencima pokazala iskustvo i mudrija riješenja i tako došla do pobjede. HT PREMIJER liga, 5.kolo: Sonik Puntamika-Gorica 67:74 (19:18,

Šibenka protiv Škrljeva stigla do četvrte pobjede

Šibenka je ugostila Škrljevo na Baldekinu u sklopu prve utakmice petog kola Premijer lige. HT Premijer liga, 5. kolo: Šibenka-Škrljevo 82:70 (24:16, 26:24, 16:15, 16:15)

ABA liga
produkcija

Na klupu Zadra vraća se Danijel Jusup

Zadrani bi trebali dobiti novog trenera, jedno od svojih starih, provjerenih imena. Nakon što su se razišli sa Antom Nazorom, čelnici kluba su krenuli u

Aktualno

Prognoza 4. kola HT Premijer lige

Četvrto kolo donosi novi derbi, ponovno pod Tornjem, gdje će Cibona u subotu dočekati Split. U prošlom kolu naš omjer u prognozi je bio 3/3.

Aktualno

PREMIJERKA #3

Liga postaje sve zanimljivija, iako je odigrano tek treće kolo, no biti će tu puno neizvjesnosti do kraja. I ovo se kolo rastegnulo od petka

Aktualno

Gdje si bio `99? #3

Treće, nepotpuno kolo, minutaža mladih igrača se povećala, njih 11 je igralo 15 i više minuta. Napreduje se. Danas će se 3. kolo kompletirati utakmicom

ABA liga

Toni Katić postao Vuk

Košarkaški klub Cibona potpisala je jednogodišnji ugovor s 27- godišnjim razigravačem Tonijem Katićem. Toni je posljednje četiri sezone proveo u Cedeviti. Tako je prošle sezone

Segarić i Jukić donijeli Soniku prvu pobjedu

Svoju dobru igru kroz cijelu utakmicu, igrači Šime Kraljevića su kapitalizirali u zadnjoj četvrtini za prvu pobjedu. HT Premijer liga, 3.kolo: Hermes Analitica-Sonik Puntamika 77:88

Vincent Šepić

Alkari svladali Zabok u ludoj završnici

Sinjani su nakon poraza u Gorici dočekali Zabok koji je u proteklom kolu nadvisio Split. Alkar-Zabok 76:73 (37:30) Pralija 15, Neal 15 / Tomas 17,

“Žuti” lako protiv Škrljeva

Na Gripama su snage odmjerili Split i Škrljevo. Split-Škrljevo 97:78 (49:31) Bajo 19, Marčinković 15, Kedžo 12 / Barnjak 22, Gospić 20 Nakon poraza od

Gorica nadigrala Šibenku

Šibenka je nakon furioznog starta u sezonu s dvije uvjerljive pobjede dočekala Goricu koja je svladala sinjski Alkar u proteklom kolu HT Premijer liga, 3.

Zadrani bez problema s Vrijednosnicama

Na Višnjiku je otvoreno treće kolo HT Premijer lige susretom Zadra i Vrijednosnice Osijek. Zadrani su htjeli isprati gorak okus poraza od rivala Cibone, dok

Prognoza 3. kola HT Premijer lige

Treće kolo kreće već danas dvijema utakmicama, a završava se u utorak gradskim obračunom Dubrava-Cibona.   Nakon prvog kola, gdje smo prognozirali 5/1, prošlo kolo

Aktualno

PREMIJERKA #2

Kolo sa dva iznenađenja zaokruženo je jučerašnjim derbijem Cibona-Zadar, koji je pripao Vukovima. 2. kolo: Drugo kolo Premijer lige se prilično otegnulo, sve do jučer

Aktualno

Novačić i Vucić sredili beskrvni Zadar

Cibona je slavila u prvom derbiju sezone protiv Zadra prilično lako, odličnom trećom četvrtinom. HT Premijer liga, 2.kolo: Cibona-Zadar 90:71 (26:26, 21:18, 29:17, 14:10) (Novačić

Aktualno

Gdje si bio `99? #2

Nepotpuno drugo kolo (danas igraju Cibona-Zadar) smo pregledali i donosimo minutažu i učinak mlađih igrača i nakon ovog kola.   Ovo, drugo kolo, se u

Dubrava šokirala Škrljevo u gostima

Novi Premijerligaš Dubrava Furnir je priredio iznenađenje i pobjedio favorizirano Škrljevo u gostima. HT Premijer liga, 2. kolo: Škrljevo-Dubrava Furnir 80:83 (22:26, 18:22, 21:24, 19:11)

Šibenka sigurno kroz Jazine

Sonik Puntamika ostala je ipak bez iznenađenja protiv susjedne Šibenke. HT Premijer liga, 2. kolo: Sonik Puntamika – Šibenika 58:76 (13:21, 14:20, 21:17, 10:18) (Petani

Gorica bez puno problema do pobjede nad Alkarom

Momčad Josipa Sesara nije imala previše problema protiv Alkara i tako došla do prve pobjede. HT Premijer liga, 2.kolo: Gorica-Alkar 91:74 (23:17, 30:17, 20:22, 18:18)