KOD

Košarka
Goran Vidaković

Dario Šarić je odigrao odličnu utakmicu noćas, ubacivši 23 poena u novoj pobjedi Sunsa.   Sunsi su na svom terenu bili bolji od Atlante 128:112,

Aktualno

Odličnu utakmicu Bojan je okrunio Buzzer Beaterom. Fantastičnu utakmicu je noćas odigrao Bojan Bogdanović za Jazzere. Za 37 minuta u igri postigao je 33 poena

Aktualno
Vincent Šepić

Era dua započinje

Nekad davno postojala je momčad. Momčad je mitsko biće koja je svojom moći, junaštvom i zajedništvom stizala do željenog plijena (čitaj trofeja). Danas, u vremenima

Košarka

I reprezentacija odbila Carmela…

U pokušaju da bar malo oživi svoju karijeru, veliki Carmelo Anthony je ponudio svoje usluge reprezentaciji. Uzalud… Nakon što još uvijek nije dočekao NBA ugovor

Aktualno

Ide li Bender prema prvaku Europe?

Dragan Bender je jedini preostali naš igrač u NBA koji nema siguran klub za slijedeću sezonu. Možda… Kako javljaju neki Američki i Europski izvori, pojavila

Aktualno

Double-double Šamanića za Spurse

Nakon što je prošlu utakmicu odmorio, na teren se opet za San Antonio vratio Luka Šamanić. I to vrlo učinkovito. Sama utakmica između Spursa i

Košarka
produkcija

Tenisko pravilo stiže u NBA

NBA liga od slijedeće sezone uvodi novo pravilo, koje smo do sada gledali u tenisu. Challenge je do sada viđen u tenisu. Odluka je to

Aktualno
produkcija

Šamanićevih 16 poena iz prve petorke

Luka Šamanić je još jednom oduševio na Ljetnoj ligi, koju igra sa svojim San Antonio Spursima. Šamanić je počeo utakmicu protiv Charlotte u petorci i

Aktualno

Bucksi zbrinuli još jednog brata

Milwaukee Bucksi će slijedeće sezone u svojim redovima imati dva para braće. Nakon što su u Bucksima već Giannis Antetokounmpo i Brook Lopez, od ovog

Košarka

No Kawhi, no party, but Green Danny!

Kao što smo već rekli Lakersima su Kawhi Leonarda “ukrali” gradski rivali Clippersi, ali u protekloj noći potpisali su trojicu igrača. Leonardov suigrač iz Spursa

Košarka

Boban Marjanović ima novi klub

Srpski div ima novi klub, svoj peti u NBA karijeri.     Boban Marjanović je novi igrač Dallas Mavericksa. Ovaj 30-godišnji centar je potpisao dvogodišnji

Kolumne

Košarka je opet u gradu

New York, po mnogima grad broj 1 u svijetu, ovog je ljeta u središtu free agency ludnice koja je pogodila NBA kao rijetko do sada.

ABA liga

Iz Mege u Chicago Bullse

U svojoj povijesti ovaj klub je dao četvoricu igrača direktno u NBA ligu, a danas su potpisali i petog.   Adam Mokoka je peti igrač

Aktualno
Ivan Milas

Fun Guy drži sudbinu lige u svojim rukama

Iza nas je duga i vjerojatno najnapetija “free agency” noć u novijoj povijesti NBA lige. Velika većina All-Star igrača i nositelja kvalitete već su pronašli

Aktualno

Luka Šamanić potpisuje za Spurse

Iako je nakon drafta sudbina našeg mladog igrača bila neizvjesna, izgleda da će se ovih dana i taj “problem” riješiti.   Kako navode tamošnji mediji,

Aktualno

Gotovo je! TORONTO JE PRVAK!

Kakva utakmica! Prepuna neizvjesnosti, izmjena vodstva, na kraju je pripala Torontu!     NBA FINALE, 6.utakmica: Golden State-Toronto 110:114 (32:33,25:27,31:26,22:28) (Thompson 30, Igoudala 22/ Lowry

Francuski playmaker i jedan od najboljih Europljana koji su igrali u NBA ligi, Tony Parker, oprostio se od profesionalnog igranja košarke.   Parker je četverostruki

Aktualno

U nesvakidašnjoj utakmici finalne serije, Warriorsi su većim dijelom kontrolirali utakmicu i na kraju zasluženo slavili, u drami zadnje četvrtine.   NBA FINALE, 5.utakmica: Toronto-Golden

Aktualno

U četvrtoj utakmici finalne serije, Raptorsi su odličnom igrom u trećoj četvrtini anulirali prednost Warriorsa i utakmicu odveli na svoju stranu.   NBA FINALE, 4.utakmica:

Aktualno

Dva totalno različita poluvremena su odigrana u drugoj utakmici finala. Toronto je briljirao u prvom, a onda nestao u drugom i izgubio utakmicu.   NBA

Aktualno

Toronto Raptorsi su odličnom kolektivnom igrom u prvom poluvremenu stekli prednost, koju su održavali do kraja utakmice.   NBA finale, 1.utakmica: Toronto-Golden State 118:109 (25:21,34:28,32:29,30:28)

Aktualno

Carmelo Anthony ima novi klub?

Sada već bivša NBA zvijezda, Carmelo Anthony, koji je nakon 1.2. i tradea u Chicago otpušten, izgleda ima novi klub.   Bivša zvijezda Denvera, koji ga

Aktualno

U trećoj utakmici finala Istoka, Torontu su trebala dva produžetka da bude bolji od Milwaukeeja i smanji na 2:1.   I ova je utakmica pokazala

Aktualno

Iako nije imao neku blistavu sezonu, niti momčadsku, niti individualnu, Mario Hezonja je imao nekoliko odličnih poteza kroz sezonu.   New York Knicksi su odradili

Aktualno

Odlična prva utakmica finalne serije Istočne konferencije, u kojoj je Milwaukee odličnom zadnjom četvrtinom(32:17) pobjedio Raptorse.     Milwaukee je odlično otvorio utakmicu, poveo 8:3,