Aktualno
Goran Vidaković

Francuski playmaker i jedan od najboljih Europljana koji su igrali u NBA ligi, Tony Parker, oprostio se od profesionalnog igranja košarke.   Parker je četverostruki

Aktualno

U nesvakidašnjoj utakmici finalne serije, Warriorsi su većim dijelom kontrolirali utakmicu i na kraju zasluženo slavili, u drami zadnje četvrtine.   NBA FINALE, 5.utakmica: Toronto-Golden

Aktualno

U četvrtoj utakmici finalne serije, Raptorsi su odličnom igrom u trećoj četvrtini anulirali prednost Warriorsa i utakmicu odveli na svoju stranu.   NBA FINALE, 4.utakmica:

Aktualno

Dva totalno različita poluvremena su odigrana u drugoj utakmici finala. Toronto je briljirao u prvom, a onda nestao u drugom i izgubio utakmicu.   NBA

Aktualno

Toronto Raptorsi su odličnom kolektivnom igrom u prvom poluvremenu stekli prednost, koju su održavali do kraja utakmice.   NBA finale, 1.utakmica: Toronto-Golden State 118:109 (25:21,34:28,32:29,30:28)

Aktualno

Carmelo Anthony ima novi klub?

Sada već bivša NBA zvijezda, Carmelo Anthony, koji je nakon 1.2. i tradea u Chicago otpušten, izgleda ima novi klub.   Bivša zvijezda Denvera, koji ga

Aktualno

U trećoj utakmici finala Istoka, Torontu su trebala dva produžetka da bude bolji od Milwaukeeja i smanji na 2:1.   I ova je utakmica pokazala

Aktualno

Iako nije imao neku blistavu sezonu, niti momčadsku, niti individualnu, Mario Hezonja je imao nekoliko odličnih poteza kroz sezonu.   New York Knicksi su odradili

Aktualno

Odlična prva utakmica finalne serije Istočne konferencije, u kojoj je Milwaukee odličnom zadnjom četvrtinom(32:17) pobjedio Raptorse.     Milwaukee je odlično otvorio utakmicu, poveo 8:3,

Košarka

U petoj utakmici između Portlanda i Oklahome, Damian Lillard je svojom desetom tricom na utakmici, sa parkinga, izbacio Thundere iz doigravanja.   Pogledajte dalekometnu paljbu…

Košarka
produkcija

Dvoboji Jamesa Hardena i Rickya Rubija postaju sve bolji i bolji. Noćas je ponovno za Rubia završilo pogubno.   Druga minuta utakmice, a Rubio već

Košarka
produkcija

Kevin Durant i nije izgleda previše impresioniran šutevima svog suigrača.   Curry stvarno nekad zabija čudne i nemoguće šuteve, no to izgleda “ne dira” previše

Aktualno
Ivan Milas

NBA Playoff – najava

Stigao je i najuzbudljiviji dio NBA sezone, playoff. U ovom ćemo se članku ukratko osvrnuti na parove prve runde i dati prognozu za rasplet svakoga

Košarka

Dvoboj Chicago Bullsa i Indiana Pacersa, prije 25 godina obilježila su dvojica vrsnih šutera. Reggie Miller i Toni Kukoč. Kako? Pogledajte.   Rezultat 93:93, Indiana

Euroliga

Sinoć u Euroligi i noćas u NBA ligi su postignute dvije čudesne trice. Akteri su Bobi i Rudy. Igrači sa ovih prostora, logično.   Prvo

Aktualno

NBA seli u Pariz

NBA vodstvo je odlučilo kako će London zamijeniti Parizom, nakon što su se NBA utakmice tamo igrale od 2011. godine.   Najbogatija i najutjecajnija košarkaška

Aktualno

Savršena večer Bojana Bogdanovića (VIDEO)

Bojan Bogdanović je odigrao savršenu utakmicu protiv Denvera noćas. Šteta samo što je zadnju četvrtinu proveo na klupi, tko zna o kakvom bi učinku sada pričali.

Košarka

Zubac bolji od Bojana, Šariću poraz od prvaka

Trojica naših igrača su noćas igrala na NBA parketima, a sva trojica startala su u prvim petorkama.   U susretu našeg dvojca Zubac-Bogdanović, slavio je Ivica

Aktualno
Ivan Milas

LA’s Finest

“Mi smo najbolja momčad u Los Angelesu!” zaurlao je playmaker Clippersa Patrick Beverley nakon što je njegova momčad srušila ljute rivale Lakerse i u potpunosti

Košarka

Bogdanović sredio i Oklahomu (VIDEO)

Babo je noćas ponovno bio u glavnoj ulozi u pobjedi njegove Indiane, ovaj puta protiv Oklahome. Iako su imali 19 poena zaostatka, uspjeli su kreirati

Košarka

Bogdanović srušio i New York (VIDEO)

Bojan Bogdanović nastavlja sa odličnim utakmicama u zadnjoj fazi regularne sezone. Njegova nova žrtva bili su New York Knicksi noćas.   U pobjedi Indiane Bojan

Košarka

Bogdanović opet prvo ime Indiane(VIDEO)

Bojan Bogdanović definitivno igra sezonu karijere.   Nakon što su ostali bez Oladipa, Pacersi su sve “prebacili” na našeg najboljeg košarkaša, koji se odlično snalazi

Aktualno
Ivan Milas

NBA trade deadline: Gasol u Raptorsima!

ČETVRTAK:  21:11 Ipak nije! Toronto šalje Grega Monroea i pick druge runde u Toronto. 21:00 Gotovo je! 20:59 TRADE! Boston šalje Jabarija Birda u Atlantu

NBA
Ivan Milas

Tobias Harris pojačao Philadelphia 76erse!

Nakon što su sinoćnjim porazom od Toronto Raptorsa 119:107 skliznuli na peto mjesto Istočne konferencije, Philadelphia 76ersi nisu dugo čekali da naprave promjene u rosteru.